شهر ارزو هاا

دوستون دارم .... ××

سلام دوست جونی ها اینم چند

دانلود مدل موهای زیبای زنانه و مردانه به طور رایگان از سایت پگی زون

برای دانلود روی عکس ها کلیک کنید

تاريخ دوشنبه سی و یکم خرداد 1389سـاعت 14:56 نويسنده melika❤
گرافیک ::

گرافیک بازی سیمز 3 نسبت به سیمز 2 بهتر شده و گرافیک بالا تر رفته انسان ها بهتر طراحی شده اند و طبیعی تر به نظر می ایند خانه ها مانند سیمز 2 هستند محیط اطراف هم خوب طراحی شده شما اگر خانه خود را نزدیک به دریاچه بسازید و شب روز دریاچه را تماشا کنید بسیار زیبا است و عالی طراحی شده است نور پردازی هم خوب بود نور منعکس شده خورشید بر روی اب واضح و طبیعی است

تاريخ دوشنبه سی و یکم خرداد 1389سـاعت 14:43 نويسنده melika❤
نقد کامل The Sims 3
 

از دهه 60 که ساخت انواع بازی‌های کامپیوتری شروع شد، بسیاری از سبک‌ها بوجود آمدند اما همه آن‌ها رشد نداشتند و بعضی از سبک‌ها مانند FPS یا RPG رشد بسیار زیادی داشتند و بازی‌های مختلفی برای آن‌ها آمد اما بقیه سبک‌ها مانند شبیه سازی خالی از بازی ماندند و به غیر از یک سری بازی، هیچ بازی دیگری برای آن‌ها نیامد. البته این مباحث بیشتر مربوط به خود شرکت‌های بازیسازی می‌شود چون سبک‌هایی را پایه گذاری می‌کردند که آینده روشنی نداشت. ولی برعکس این مسئله هم صادق است و بعضی از شرکت‌های بازیسازی با گام‌های بسیار بلندپروازانه توانسته‌اند که تنها با یک بازی سبک را زنده نگاه دارند. نمونه بارز این مسئله سری بسیار پرطرفدار سیمز(The Sims) است که نسخه اول آن در سال 2000 منتشر شد. شرکت Maxis بازهم به همگان این مسئله را اثبات کرد که نه تنها هیچ رقیبی در زمینه این نوع بازی را ندارد، بلکه همیشه شعار آقای Wright را زنده نگاه خواهد داشت. در اینجا نگاهی به آخرین شاهکار شرکت Maxis یعنی بازی سیمز 3 خواهیم داشت.

اما یک مورد بسیار جالب که در مورد اعمال کاراکتر بوجود آمده است، رابطه میان علایق و اعمال است. به اینصورت که وقتی شما علایق خاصی دارید، کارهای شما هم حول آن علایق شکل می‌گیرد. مثلا اگر Computer Whiz را انتخاب کرده باشید، در مواقع بیکاری شخصیتتان سریعا به یاد کامپیوتر و ور رفتن با آن می‌افتد و این علاقه قابلیت‌های بیشتری نسبت به فرد عادی را برای شما فراهم می‌آورد. مثلا همین علاقه Computer Whiz به شما گزینه‌های Hack و OverClock را در مورد کار با کامپیوتر ارائه می‌دهد که شخصیت‌های عادی دارای چنین قابلیتی نیستند. از بحث قابلیت‌های فردی که بگذریم به قابلیت های جمعی و برقراری ارتباط با دیگران می‌رسیم. علاوه بر گزینه‌های قبلی که در نسخه دوم حضور داشت، اینبار گزینه Special هم در حرف زدن با دیگران وجود دارد که باز هم مربوط به علایق فرد می‌شود که می‌تواند از امکانات علایق خود استفاده کند. در برخورد با هرکس و بعد از سلام کردن، تصویر فرد و یک درجه در گوشه بالای سمت چپ صفحه نمایان می‌شود که نشان دهنده میزان آشنایی و علاقه فرد به شما و خصوصیات اخلاقی او است. اگر این درجه رو به سبز باشد، شما با فرد، خوب هستید و او هم با شما خوب است.

ازی سیمز از ابتدا بر پایه گیم پلی بنا شده است و تقریبا تمام حوادث با توجه به اعمال بازیباز روی می‌دهد. از نسخه اول بازی بر این نکته تاکید شده است که با توجه به شبیه ساز بودن آن، همه چیز به دست بازیباز شکل بگیرد و به همین دلیل است که در تمام نسخه‌ها بازیباز قادر به ساختن صورت، ظاهر، بدن، اخلاق و خلاصه تمام اجزای بازی است و در ادامه بازیباز به ساختن آینده و زندگی آن شخص می‌پردازد. هسته اصلی بازی سیمز بر همین نکته بنا شده است و در نسخه دوم سیمز این عامل، جهشی شگرف داشت. در نسخه سوم هم نه تنها هسته اصلی حفظ شده است، بلکه بسیار هم پیشرفت کرده است. البته این پیشرفت با ایجاد محدودیت‌هایی بوجود آمده است که در کل بازیباز را راضی نگاه می‌دارد. اولین چیزی که در بازی جدید جلب توجه می‌کند، یک راهنمای سمج برای تشریح بازی است که اتفاقا باید حضور داشته باشد وگرنه بازیباز از بسیاری از جنبه‌های جدید بازی آگاه نخواهد شد. بازی در شهری به نام Riverview آغاز می‌شود. شهری بزرگ که دارای بیش از 20 خانوار و بیش از 10 موقعیت شغلی است. همانند بازی‌های قبل شما برای بازی کردن 2 راه را در پیش رو دارید: 1- بازی کردن با خانواده‌های ساخته شده قبلی 2- ساخت خانواده جدید. معمولا بیشتر بازیبازان تمایل به انتخاب گزینه دوم دارند و یکی از لذت‌های بازی سیمز ساختن یک شخصیت در دنیای مجازی است. سری سیمز همیشه در طراحی کاراکترها دقت بسیار زیادی داشته است و این دقت در نسخه سوم هم وجود دارد. ساختن یک شخصیت 5 مرحله کلی دارد: 1-اطلاعات اصلی مثل اسم، جنسیت، میزان چاقی، سن و ... 2- مو، ابرو و ریش 3-طراحی دقیق صورت و اجزای آن 4-طراحی لباس‌ها 5-انتخاب نوع شخصیت و هدف‌ها.

اطلاعات کلی بازی در تمام بازی‌های سری سیمز وجود داشته است اما یک نکته جالب در سیمز 3 جلب توجه می‌کند که تعیین میزان چاقی افراد است. این بار میزان چاقی بسیار واقع گرایانه‌تر شده و مانند سیمز 2 غیر طبیعی نیست و اگر درجه چاقی را تا آخر زیاد کنید، کاراکتر بسیار بزرگ و چاق می‌شود و این چاقی بر تمام اندام بدن او از جمله صورتش اثر می‌گذارد که این مسئله در نسخه قبل وجود نداشت. برای طراحی مو یک بخش جداگانه در نظر گرفته شده است. چرا که مو تاثیر زیادی بر قیافه کاراکترها دارد. نکات جالب این بخش تعداد زیاد موهای کلاه دار و تعداد کم موهای بدون کلاه است! این ممکن است کمی بازیباز را ناراحت کند که چرا اینقدر تنوع موهای بدون کلاه کم است اما رنگ آمیزی مو این نکته را برطرف می‌کند. اصولا در پایین تمام منوهای کاراکتر سازی یک پالت رنگ و قلم‌مو وجود دارد که با فشردن آن به یک بخش مجزا منتقل می‌شوید و می‌توانید در آن به رنگ آمیزی بپردازید. برای رنگ آمیزی موها تقریبا بیش از 20 رنگ مختلف را در اختیار خواهید داشت بعلاوه این که بخش‌های مختلف مو را می‌توانید رنگ کنید. رنگ موها به چند بخش دسته بندی می‌شود که بدنه اصلی رنگ کلی مو است. سپس دسته‌های دیگر شامل رنگ ته موها، رنگ زیر و رنگ هاله گونه موها. مثلا وقتی شما رنگ اصلی را مشکی انتخاب کنید و رنگ ته موها را زرد طلایی انتخاب کنید به نظر خواهد رسید که موها مش شده است و به همین ترتیب می‌توانید موهای بسیار زیبایی خلق کنید. بخش انتخاب ابرو کمی دشوار است چرا که معمولا ابروها به دلخواه شما در نمی‌آیند و مجبورید کمی تنظیمات صورت را دستکاری کنید تا به قیافه دلخواه برسید. بخش ریش و سبیل هم نسبت به بازی قبلی بهتر شده است و رنگ آمیزی آن حس خوبی را به شما منتقل می کند.

در سیمز 3 طراحی صورت به دقیق‌ترین شکل ممکن طراحی شده است و شما می‌توانید هر جزء کوچکی از صورت کاراکتر را تنظیم کنید و به دلخواه، آن را تغییر دهید. البته تعدادی صورت و اجزای آماده و از قبل ساخته شده وجود دارند. همچنین بخش طراحی صورت در سیمز 3 نسبت به نسخه دوم واقع گرایانه‌تر شده است و در سیمز 2 معمولا قیافه‌ها در کل خوب درمی‌آمد مگر این که بینی کاراکتر مشکل داشت اما در سیمز 3 شما باید بیشتر از 30 دقیقه وقت صرف کنید تا به قیافه دلخواه خود برسید و این به بازی جذابیت و لذت می‌بخشد. بخش طراحی لباس را می‌توان بهترین بخش در طراحی‌ها دانست چرا که شما انتخاب‌های بسیار زیادی دارید. در نسخه قبل مدل‌های لباس‌ها فراوان بود اما عدم تغییر رنگ برای بازیباز جالب نبود و بازیباز نمی‌توانست به طور دقیق لباس مد نظرش را انتخاب کند. اما در سیمز 3 قابلیت رنگ آمیزی که در موها وجود داشت به صورت بسیار گسترده‌تر در رنگ آمیزی لباس وجود دارد. علاوه بر این که لباس‌ها از تنوع بسیار خوبی برخوردارند و رنگ‌های مختلفی را دارند شما می‌توانید رنگ لباس‌ها را به دلخواه تغییر دهید. البته هر لباس بیش از 4 نوع رنگ را نمی‌پذیرد و به معنی دقیق‌تر هر لباس چهار قسمت کلی دارد که هر کدام رنگ‌های مختلفی می‌پذیرند و البته بعضی هم از چهار قسمت کمتر هستند. برای تنوع بهتر شما می‌توانید برای هر بخش از لباس یک نوع بافت یا Texture هم انتخاب کنید. مثلا بافت چرم را انتخاب کنید و با توجه به رنگ چرم لباس را زیباتر کنید یا مثلا بافت پارچه گل گلی را انتخاب کنید که با رنگ‌های مختلف بتوانید آن را تزیین کنید. در کل بخش انتخاب لباس بسیار لذت بخش و مفرح است و شما را بسیار سرگرم می‌کند. سیستم جدیدی که در سیمز 3 ابداع شده است، نحوه شکل گیری شخصیت مورد نظر است. در بازی‌های قبل شخصیت فرد با یک سری درجه بین دو چیز متضاد انتخاب می‌شد. مثلا اگر درجه بین کثیف و تمیز بودن، به تمیز نزدیک‌تر بود، فرد حساس و تمیز می‌شد اما در سیمز 3 دیگر این‌ها وجود ندارد و به جای آن انتخاب علایق فرد وجود دارد. شما برای انتخاب علایق فرد به منویی منتقل خواهید شد که 5 انتخاب دارد. شما می‌توانید از بین بیش از 30 نوع علاقه، آن‌هایی را که مد نظرتان است انتخاب کنید. این علایق به 4 دسته کلی تقسیم می‌شوند: 1-علایق ورزشی 2-علایق ذهنی و عملی 3-علایق رابطه‌ای 4-علایق متفرقه. علایق ورزشی کاراکتر شما را به ورزش سوق می‌دهند. مثلا یکی از علایق این است که همیشه بدنشان در حالت عادی و خوب باشد یا مثلا علاقه به دویدن دارند و کارهای ورزشی حتما باید در زندگی روزانه آن‌ها حضور داشته باشد. علایق ذهنی و عملی تنوع زیادی دارند و از جمله آن‌ها می‌توان به هشیار بودن، علاقه به بازی شطرنج، ساخت وسایل مختلف و ... اشاره کرد.

علایق رابطه‌ای معمولا بیشتر شخصیت فرد را شکل می‌دهند و در دنیای سیمز 3 رابطه با همسایه‌ها و دوستان ضروری است و شما حداقل به یک یا دو گزینه از این دسته نیازمند هستید. از جمله علایق رابطه‌ای می توان به سریع دوست شدن، ارتباط خوب داشتن، خوش رو و خوش مشرب بودن و ... اشاره کرد. علایق متفرقه هم برای کارهای دیگر انجام می‌شوند و از جمله آن‌ها می‌توان از فراموش کار بودن، Computer Whiz بودن(علاقه زیاد به ور رفتن با کامپیوتر)، ماهیگیری کردن و علایق دیگر یاد کرد. انتخاب 5 گزینه از دسته‌های یاد شده به شما 5 هدف اصلی ارائه می‌دهد که با توجه به علایقتان تعیین شده است. مثلا اگر گزینه‌های دسته ورزشی شما بیشتر باشد، یکی از گزینه‌های هدف اصلی و هدف زندگی شما مشغول شدن در حرفه ورزش و رسیدن به بالاترین مقام و شغل می‌شود. یا مثلا اگر علایق ذهنی و عملی شما زیاد باشد، یکی از گزینه‌ها مشغول شدن در صنعت و اختراع روبات خواهد بود. به همین شکل برای کارهای علایق مختلف، هدف‌های متفاوت وجود خواهد داشت. علاوه بر این یک منوی دیگر هم وجود دارد که شما در آن می‌توانید غذای مورد علاقه، کار مورد علاقه و رنگ مورد علاقه فرد را انتخاب کنید.

با اتمام در ساخت کاراکتر، شما به یک قاب عکس منتقل خواهید شد که میزان افراد را در آن نشان می‌دهد و پس از تایید و انداختن عکس، به فضای شهر بازخواهید گشت. حالا شما باید مانند نسخه‌های قبلی یک خانه را برای زندگی انتخاب کنید. نکته بسیار خوبی که در این نسخه وجود دارد این است که شما می‌توانید خانه را با تمام وسایل و مبلمان به قیمت پایین‌تری بخرید. مثلا اگر شما یک خانه خالی را بخرید و وسایل را خودتان بچینید؛ در صورت انتخاب وسایل ضروری حداقل چیزی معادل 5000 دلار(واحد پول دلار است) باید خرج کنید. اما به هنگام خرید خانه می‌توانید همین وسایل را با 2000 دلار علاوه بر پول خانه خریداری کنید که خیلی به صرفه‌تر است و حداقل کمی پول برای گذران زندگی باقی می‌ماند. علاوه بر این‌ها شما می‌توانید خانه ایده آل خود را در زمین‌های اطراف شهر بسازید. اما بهتر است برای اولین بار این کار را انجام ندهید چرا که کاراکترهای ساخته شده به دست شما بیشتر از 16000 دلار پول نخواهند داشت و شما نمی‌توانید خانه مورد نظر خود را خریداری کنید. پس بهتر است که یک خانه از پیش ساخته شده را انتخاب کنید و زندگی را شروع کنید. البته بازهم طراحی خانه و وسایل آن بسیار لذت بخش کار شده است و منوهای جدید طراحی، این لذت را دو چندان می‌کند. اگر به یاد داشته باشید بازی دوم از منوهایی پیروی می‌کرد که بر اساس نوع وسایل تنظیم شده بود. مثلا وسایل گازی در یک جا قرار داشت و وسایل برقی آشپزخانه مثل مایکروویو در جای دیگر. در سیمز 3 این مشکل حل شده است و برای سهولت در کار بازیباز، وسایل بصورت اتاق دسته بندی شده است. مثلا شما می‌توانید تمام وسایل مورد نیاز یک دستشویی یا آشپزخانه را از بخش خودش پیدا کنید. مثلا وقتی می‌خواهید یک گاز برای آشپزخانه خود بخرید؛ باید به بخش آشپرخانه مراجعه کنید و گاز را انتخاب کنید که این امر کار خرید را بسیار راحت‌تر کرده است. همچنین برای بقیه اتاق‌ها مثل اتاق خواب، اتاق کار، پذیرایی، نشیمن و جاهای مختلف یک خانه. علاوه بر این، وسایل خانگی تنوع بهتری پیدا کرده‌اند. مخصوصا وسایل اتاق پذیرایی که بسیار زیبا و چشمگیر طراحی شده‌اند. یک بخش جدید هم به بازی اضافه شده است که شما می‌توانید وسایل بازی بیرون از خانه، مثلا توپ فوتبال آمریکایی و تاب و وسایل دیگر را خریداری کنید و هم این که برای خود یک گاراژ بسازید.

قابلیت بسیار خوب و جدیدی که به سیمز 3 اضافه شده است قابلیت خرید اتومبیل و وسیله نقلیه است که می‌توانید از دوچرخه تا یک ماشین دو در لوکس را خریداری کنید. در مورد طراحی ساختمان خانه هم به همین ترتیب منوها بر اساس خانه مرتب شده‌اند و یک خانه نیمه بریده شده به شما نشان داده خواهد شد که تمام اجزای آن مشخص است؛ از سقف گرفته تا رنگ در و دیوار و شومینه در این ساختمان نیمه برش خورده حضور دارند و شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را مورد استفاده قرار دهید. یکی از مزیت‌های این نوع طراحی این است که شما اجزای یک اتاق را به صورت کامل انتخاب می‌کنید و دچار فراموشی نمی‌شوید. اگر به یاد داشته باشید سیمز 2 که بر اساس نوع وسیله مرتب شده بود یک بدی داشت و آن هم این بود که به سبب پراکندگی باعث فراموش کار شدن بازیباز در طراحی خانه می‌شد. با رفتن به خانه جدید و شروع بازی، بازهم راهنمای سمج به دنبال شما خواهد آمد و نکات جدید بازی را گوشزد خواهد کرد. اولین نکته بسیار خوبی که به چشم می‌آید، قابل دسترس بودن کل شهر و خانه‌های همسایه‌ها است. در نسخه دوم از بازی سیمز، به هنگام کنترل شخصیت، شما احاطه‌ای بر محیط و شهر و خانه‌های همسایه‌ها نداشتید اما در سیمز 3 شما به خانه همسایه‌ها و کل شهر دسترسی دارید و اگر یک ماشین داشته باشید می‌توانید شهر را بچرخید.

در گوشه سمت چپ صفحه دو دکمه برای این امر وجود دارد. دکمه اول که تصویر یک ساختمان را با خود دارد، نمای کلی شهر را نشان می‌دهد و با فشردن آن دوربین سریعا به بالای شهر می‌آید و مکان‌ها و خانه‌های شهر را مشخص می‌کند. دکمه دوم که تصویر یک کاراکتر را با خود دارد دوربین را در هر جا که باشد به روی شخصیت می‌آورد تا شما در پیدا کردن شخصیت خود اذیت نشوید. این نشان دهنده این است که در بازی سیمز 3 شما تا حد بسیار زیادی به دیگران و همسایه‌هایتان نیاز دارید. یکی از پایه‌های جدید بازی سیمز در نسخه سوم ارتباط با دیگران است و این بار بیشتر از تمام اوقات شما نیاز به هم نوعان خودتان خواهید داشت. مانند گذشته کاراکتر شما 6 نیاز کلی دارد : 1-غذا 2-دستشویی 3-انرژی 4-حمام و پاکیزگی 5-سرگرمی 6-حرف زدن و ارتباط برقرار کردن. گزینه‌های Comfort و Environment که در نسخه دوم وجود داشتند در این بازی حضور ندارند و تا حدودی کار را آسان‌تر می‌کنند. در عوض یک سیستم جدید و جالب در بازی وجود دارد که درباره حالت‌های روزمره فرد است و اثر خوب یا بد بر روی او دارد. مثلا اگر فرد کاملا بخوابد و خستگی از بدنش رفع بشود گزینه Well Rested در بخش کارهای روزانه با اثر مثبت و سبز نمایان می‌شود. یا مثلا بازی کردن با کامپیوتر و سرگرم شدن زیاد گزینه Having A Blast را با اثر مثبت نشان می‌دهد. البته برعکس این اعمال هم وجود دارد و مثلا قرار گرفتن در یک اتاق تاریک گزینه It’s Dark را با اثر منفی و قرمز به دنبال دارد. تمام کارهای روزمره به یک درجه منتهی می‌شود که میزان خوب بودن احوال کاراکتر را نشان می‌دهد که اگر این درجه از یک حدی کمتر باشد شخصیت شما دچار مشکلات مختلف می‌شود. از قابلیت‌های جدید سیمز 3 بازهم می‌توان سیستم جدید Inventory را معرفی کرد که البته یک گوشی تلفن همراه هم دارد. این سیستم به شما این قابلیت را می‌دهد که وسایل مختلف از جمله کتاب یا تکالیف مدرسه یا اسباب بازی و وسایل دیگر را در Inventory خود نگه دارید و هر موقع که آن را نخواستید، بفروشید. موبایل هم یک وسیله جدید در سری سیمز است که در این نسخه گنجانده شده است و کارها را راحت‌تر کرده است. از دیگر امکانات می‌توان به سیستم جدید Life Happiness اشاره کرد که با نسخه قبلی تفاوت خوبی دارد و شما با عمل کردن به آرزوهای شخصیت یک سری امتیاز می‌گیرید که با رسیدن به حد خاصی قادر به گرفتن یک علاقه جدید هستید. بقیه اعمال کاراکتر نسبت به بازی دوم تغییرات کلی نداشته است و فقط تغییراتی جزئی را به همراه دارد.

اما اگر درجه قرمز باشد، نشان دهنده این است که شما با فرد اختلاف دارید و از یکدیگر خوشتان نمی‌آید. در گزینه‌های صحبت یک گزینه به نام Get to Know بوجود آمده است که در صورت انجام شدن کامل به شما خصوصیات فرد مورد نظر را نمایان می‌کند(در ابتدا شما نمی‌توانید خصوصیات فرد را ببینید). در دنیای سیمز 3 داشتن دوست و همسایه خوب و صمیمی یک ضرورت به حساب می‌آید و یک مشکل بسیار بزرگ که در مقابل شما وجود دارد این است که دوست پیدا کردن وقت زیادی می‌خواهد! در این بازی پیدا کردن دوست مستلزم صرف وقت زیاد و همچنین صحبت کردن زیاد است و اگر شما احیانا قصد ازدواج داشته باشید، باید از همان دوران اول جوانی به دنبال یک نفر بگردید و سعی کنید هرچه زودتر با او ازدواج کنید وگرنه عمر جوانی بسیار زود سپری می‌شود(تقریبا 11 روز) و بعد از یک دوره 20 روزه پیر خواهید شد. پس از ازدواج هم باید به فاصله 2 تا 3 روز به فکر بچه دار شدن باشید؛ چون فشار کار و همچنین بزرگ کردن بچه بسیار سخت و وقت گیر است و اگر پیر باشید، مشکلات دوبرابر خواهد شد. پس تا آن جا که می‌توانید سرعت را به کار ببندید تا عقب نمانید. مسئله دیگر که در سیمز خودنمایی می‌کند، گشت و گذار در شهر است که می‌توانید به وسیله اتومبیل خود یا تاکسی شهر را بگردید. اولین مشکل عجیب که در مورد این مسئله به چشم می‌آید، رد شدن اتومبیل‌ها از درون یکدیگر است! مثلا وقتی تاکسی نگه داشته است که شما سوار شوید، ناگهان یک ماشین از پشت با سرعت تمام می‌آید و از داخل تاکسی رد می‌شود و می‌رود که زننده است.یکی دیگر از مسائل مهم بازی، شغل و مهارت‌های فرد است. شغل‌ها در بازی سیمز 3 از تنوع بهتری برخوردار شده‌اند و درجات آن‌ها را برخلاف نسخه دوم بسیار سریع‌تر می‌توان پیمود و هر درجه بالاتر پول بیشتری را به همراه خواهد داشت و البته پیشرفت شغلی نیازمند مهارت‌های خاص آن شغل است. خوشبختانه دسته‌های مهارت‌ها از 6 دسته کلی بیشتر شده و بهتر است بگوییم جزئیات آن افزایش داشته است که از جمله این مهارت‌ها می‌توان به Gardening ،Handiness و ... اشاره کرد. اما گیم پلی این بازی به همین‌جا ختم نمی‌شود و بحث در مورد گیم پلی نیازمند 10 یا 20 صفحه مطلب است و از آنجایی که نوشتن این مقدار درباره گیم پلی معقول نیست پیشنهاد می‌شود که بازی را خودتان تجربه کنید تا جنبه‌های مختلف گیم پلی آن را دریابید. در کل گیم پلی بازی بسیار گسترده است و جای بحث بسیار زیادی را دارد و این بازی پیشرفت خوبی را نسبت به نسخه دوم داشته است.


بحث گرافیک بازی سیمز 3 کمی بحث برانگیز است که چرا شرکت سازنده اقدام به طراحی‌های نسل بعد نکرده است و گرافیک بازی را با تغییرات کوچک روانه بازار کرده است. جواب مسلم شرکت سازنده به بازیبازان معترض این است که با توجه به طراحی سیستم قابل دسترس بودن شهر و خانه‌ها این کار ممکن نیست! اگر بازی سیمز 3 را بر روی دستگاه خود بریزید و سنگین بودن بازی بر روی سیستم‌های متوسط را درک کنید، کاملا متوجه می‌شوید که شرکت سازنده چه چیزی را بیان می‌کند و واقعا بازی سیمز 3 بسیار سنگین است و سیستم بسیار خوبی را می‌طلبد تا بازی با تمام جزئیات موجود و بدون افت فریم اجرا شود. البته آنقدر هم که از گرافیک بازی بدگویی شده است؛ گرافیک آن بد نیست و بسیار هم قابل قبول است. مخصوصا طراحی صورت‌ها و شخصیت‌ها و گرافیک خانه و وسایل و همچنین افکت‌های جالب مانند آتش بسیار خوب کار شده‌اند و نقصی در آن‌ها دیده نمی‌شود. البته تعدادی مشکل هم به چشم می‌خورد که در مقابل این همه سرگرم شدن خیلی به چشم نمی‌آیند. موتور گرافیکی بازی از پایه، دوباره ساخته شده است و تقریبا 3 سال بر روی آن کار شده تا بتواند پاسخگوی نیازهای جدید بازی باشد و انصافا هم گرافیک بازی خوب است و طرفداران را راضی نگاه می‌دارد. در کل بخش گرافیک هم جالب کار شده است و تقریبا یک نیم جهش را در دنیای سیمز بوجود آورده است.

صداگذاری بازی سیمز از نسخه دوم بسیار جالب شد و حتی بنظر می‌رسید که سازندگان برای نسخه دوم یک زبان سیمزی درست کرده‌اند که اصوات جالبی از دهان کاراکترها خارج می‌شد. می‌توان زبان دنیای سیمز را مخلوطی از زبان روسی، چینی و فرانسوی نام برد چرا که انواع و اقسام اصوات در آن به کار می‌رفت. البته این زبان مورد استقبال همه قرار نگرفت؛ ولی یک دنیای مجازی بالاخره یک زبان می‌خواهد یا نه؟ البته شرکت سازنده با این اختراع زبان جدید یک حقه را هم سوار کرده است و برای سنگین نشدن بازی اصواتی را بکار برده است که تنوع تقریبا زیادی دارند و بازیباز به سبب این که آن‌ها را نمی‌فهمد، برایش تکراری نمی‌شود و همیشه فکر می‌کند که اصوات تازه تولید می‌شود. همچنین این حقه شرکت سازنده را از صداپیشگان هم بی‌نیاز کرده است. در مورد موسیقی بازی هم باید کلمه عالی را بکار برد. مخصوصا آهنگ منوهای طراحی و ساخت و ساز که بسیار خوب ساخته شده است و بازیباز را درگیر کار می کنند! البته کلکسیون‌های آهنگ رادیوها زیاد جالب نیست ولی قابل تحمل است. 


تاريخ دوشنبه سی و یکم خرداد 1389سـاعت 14:41 نويسنده melika❤
دانلود بازی سیمز ۲ در چند نسخه

دانلود بازی The_Sims_2_Pets

دانلود بازی The_Sims_Life_Stories

دانلود بازی the_sims_2_family_fun_stuff

تاريخ دوشنبه سی و یکم خرداد 1389سـاعت 14:38 نويسنده melika❤
PlayPlay

تاريخ پنجشنبه بیستم خرداد 1389سـاعت 12:56 نويسنده melika❤

Привет всем. Надеюсь, что вам хорошо это хорошо. Большой человек процитировать некоторые из ваших нос ожирение? Мне нравится это письмо я надеюсь, вам понравится мой блог приходят с ОК. Блог не трудно для меня сделать, но за два-три дня я обнаружил, что формат блога, а Chtr, но я очень счастлив сейчас, потому что ... Русский язык, я знаю .... я люблю тебя! Я так что я не знаю, что блог без Кса Q


برای ترجمه این مطلب به ادامه ی مطلب برید


ادامـــه مطـــلـــب
تاريخ چهارشنبه نوزدهم خرداد 1389سـاعت 15:18 نويسنده melika❤
کی بازی انلاین میخواد؟؟؟ بره تو ادامه ی مطلب !!!!!!


      نظر خوب یادتون نره ها


ادامـــه مطـــلـــب
تاريخ پنجشنبه سیزدهم خرداد 1389سـاعت 14:39 نويسنده melika❤
Casual Dressup

Click here to play this game

تاريخ پنجشنبه سیزدهم خرداد 1389سـاعت 14:8 نويسنده melika❤
اهنگ های فرار از زندان را در ادامه مطلب ببینید وگوش دهید


ادامـــه مطـــلـــب
تاريخ دوشنبه دهم خرداد 1389سـاعت 17:9 نويسنده melika❤


دانلود فیلم
 
MediaFire

MegaUpload

تاريخ جمعه هفتم خرداد 1389سـاعت 13:12 نويسنده melika❤
بازی جذاب برای سونی اریکسون و نوکیا سری 60


دانلود


وای کی سوپر ماریو قارچ خورو میخواد بازی ماریو قارچ خورم خیلی خوبه ها


دانلود


این بازی مخصوص دخترهاست (الیس در سرزمین عجایب.) 

دانلود


تاريخ جمعه هفتم خرداد 1389سـاعت 13:4 نويسنده melika❤


ادامـــه مطـــلـــب
تاريخ پنجشنبه ششم خرداد 1389سـاعت 13:13 نويسنده melika❤

دانلود1 با حجم 776 كيلو بايت

دانلود2 با حجم 164 كيلو بايت

دانلود3 با حجم 115 كيلو بايت

دانلود4 با حجم 462 كيلو بايت


تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 14:9 نويسنده melika❤Download Link

تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 14:6 نويسنده melika❤

Download hitman 2

یك بازی سه بعدی عالی برای شما دوستان علاقه مند به آدم كشی:
ظرفیت:48.37MB

دانلود
سحر تیز تک این بازی خیلی قشنگه دانلودش کن من بازیشو کردم مطمئنم که سامی همه از این بازی خوشتون میاید

تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:51 نويسنده melika❤

بازی قدیمی و محبوب سوپر ماریو همیشه در یاد ماباقی خواهد ماند چون این بازی از اولین روزی که برای دستگاه میکرو به بازار آمد موفق بود و همه به نوعی عاشق این بازی شدند.این بازی توسط شرکت های مختلف در نسخه هایی با داستان های مختلف تولید شد و تقریبا همه آنها از بازی ها موفق بودند.
نسخه هایی از این بازی برای کامپیوتر تبدیل شدند؛ مثلا نسخه اول سوپر ماریو برای دستگاه میکرو، که با گرافیک این بازی ها بسیار پایین بود. ولی نسخه جدید سوپر ماریو تحت عنوان سوپر ماریو XP به بازار عرضه شده، که از گرافیک نسبتا خوبی برخوردار هست.
در این نسخه ماریو از وسایلی مانند چکش، بومرنگ، و...  برای مقابله با دشمنان استفاده میکند.
طرفداران ماریو از این بازی حتما لذت خواهند برد.

حجم فایل: 6.1 مگابایت

دانلودUnder Ground 3

اینم ورژن سوم از بازی معروف نید فور اسپید آندر گروند که به تازگی شرکت ایی ای ساخته است

دانلود

World Of War Craft Full Version

اینم یه بازی اکشن قشنگ

دانلود سی دی اول

دانلود سی دی دوم

دانلود سی دی سوم

دانلود سی دی چهارم

دانلود کرک

Counter-Strike : Condition Zero

این هم بازی رایج توی گیم نت ها

:: Stronghold2
:: دانلود بازی

Tom Clancy's Splinter Cell : Pandora Tomorrow

  دانلود بازی

Chicken Rush 1.0

اگه به مرغو خروس علاقه دارید و هر دیقه چشتون دنبال مرغ همسایست

  دانلود

Age of Empires II

دانلود بازی

 

Hitman 3

یک بازی محبوب hitman 3

دانلود

Mortal Kombat 4

دانلود

Bad neighbor

دانلود

dune 2000

یک بازی استراتژیکی جذاب

دانلود

Doom 3

یک بازی گرافیکی خیلی ترسناک

دانلود سی دی اول

دانلود سی دی دوم

دانلود سی دی سوم

Ford Rasing 3 

یک بازی اتومبیل رانی جدید با گرافیک بالا

دانلود

The Sims 2: University

دانلود

كانتر سترایك سورس

 

دانلود

TacticalOPSAssaultonTerror

دانلود

Football Manager 2005 Full

آخرین نسخه بازی فیفا 2005

دانلود

IL-2 Forgotten Battles

دانلود

Medal Of Honor 2

دانلود

Euro 2004

دانلود سی دی اول

دانلود سی دی دوم

سریال:

V8G8-2LF8-CJKD-M6C3-CDEV

 Test Drive 6

دانلود

تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:47 نويسنده melika❤

تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:46 نويسنده melika❤
منبع : www.PersianMob.Net

ژانر: انیمیشن, کوتاه, ماجرایی, خانوادگی, کمدی

فایل منتشر شده: Merry Madagascar (2010) HDRip - 100mb - roNy

کیفیت: HDRip - خیلی خوب

فرمت: mkv

حجم: ۱۰۰ MB

زمان: ۳۰ دقیقه

امتیاز: ۷٫۰/۱۰

تاریخ انتشار: ۲۰۱۰

زیرنویس فارسی: یافت نشد

کارگردان: David Soren

بازیگران: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Cedric the Entertainer ...

خلاصه داستان: داستان از آنجا آغاز می شود که تعطیلات کریسمس در راه است که الکس ، مارتی ، گلوریا و ملمن در حال جستجوی راهی برای خروج از ماداگاسکار به سمت نیویورک هستند. اما همزمان بابانوئل نیز در آن جزیره سقوط می کند و حافظه خود را از دست می دهد. حال این چهار دوست مسئولیت پخش کادوها را نیز بر عهده می گیرند تا شاید بتوانند با سورتمه ی بابانوئل به نیویورک برگردند و آرزویشان نیز براورده شود ...


دانلودتاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:42 نويسنده melika❤
منبع : www.PersianMob.Net


ژانر: انیمیشن, فانتزی, خانوادگی, ماجرایی

فایل منتشر شده: Tinker Bell & the Lost Treasure(2009)720p-350mb

کیفیت: ۷۲۰p - عالی

فرمت: mkv

حجم: ۳۵۰ MB

زمان: ۸۱ دقیقه

امتیاز: ۶٫۷/۱۰

تاریخ انتشار: ۱۰ November 2009

زیرنویس فارسی: دارد

کارگردان: Klay Hall

بازیگران: Kristin Chenoweth, Mae Whitman, Jesse McCartney, Lucy Liu, Anjelica Huston ...

خلاصه داستان: تینکر بل فرشته مهربان و کوچکی است که به حیوانات کوچک کمک می کند. روزی او از طرف ملکه فرشته ها ماموریت می یابد که عصای جادویی برای "ماه آبی" بسازد ، ماه آبی گویی جادویی است که هر ۸ سال یک بار می درخشد و تینکر بل ۳۲ روز فرصت دارد تا این عصای جادویی را بسازد اما در روز ۲۸ ام اتفاق بدی می افتد و بر اثر حادثه ای این گوی آبی می شکند حالا وضع برای تینکر بل سخت شده و باید از دوستان فرشته ی خود برای رفع این مشکل کمک بگیرد. پس تینکر تصمیم می گیرد به دنبال آیینه جادویی بگردد که قادر است سه آرزوی او را برآورده کند اما ...


ãäÈÚ : www.PersianMob.Net دانلود پارت اول با حجم 200 مگابایت
ãäÈÚ : www.PersianMob.Net دانلود پارت دوم با حجم 150 مگابایت
ãäÈÚ : www.PersianMob.Net دانلود زیرنویس
تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:38 نويسنده melika❤


ادامـــه مطـــلـــب
تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:36 نويسنده melika❤
دانلود کنید و لذت ببریید.....
دانلود

تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:30 نويسنده melika❤

فکر کنم خوب باشهدانلود


تاريخ چهارشنبه پنجم خرداد 1389سـاعت 13:26 نويسنده melika❤
яima